zemí s obchodním zastoupením

Kolbenschmidt je tradiční německá značka, která se specializuje na výrobu motorových dílů pro potřeby v OE a také aftermarketuProdukty značky patří mezi nejlepší na světě, právem se pyšní prémiovou kvalitou. 

Komponenty dodává do OE mnoha evropských i světových značek. Mezi největší zákazníky v oblasti osobních a dodávkových vozů patří Audi, VW, Volvo, Ford, Fiat, Mazda, Honda, Iveco, Toyota, Citroen, Mercedes a mnoho jiných.

Další produkty poskytuje výrobcům trucků – především pro MAN, Scania, Volvo. Další část tvoří SOE (special OE) zákazníci, kterým Kolbenschmidt dodává díly pro menší série – Deutz, Catterpilar, Cummins. Také vyrábí komponenty do lodních a průmyslových motorů.

spokojených zaměstnanců

Výrobní podniky Kolbenschmidt:

  • 6 lokací v USA a Mexiku
  • 25 lokací v Evropě (Česká republika, Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Turecko, UK)
  • 15 lokací v Číně, Indii a Japonsku
  • 1 lokace v Jižní Americe (Brazílie)

Kolbenschmidt zaměstnává téměř 12 tisíc lidí ve čtyřiceti výrobních závodech třech kontinentů. Obchodní zastoupení má ve 130 zemích celého světa.

aktívních položek v sortimentu

Kolbenschmidt je jednou z nejvýznamnějších a nejznámějších světových značek v divizi Automotive. Spolu s výrobci automobilů se podílí na vývoji a výrobě motorů budoucnosti. Kromě vynikající kvality se dlouhodobě zaměřuje na aplikaci know-how a zkušeností do výroby za účelem neustálého zlepšování materiálů, aplikovaných výrobních postupů a produktů samotných.

Vývoj v posledních letech směřuje na hlavní výzvy globálního trhu a společnosti: 
Snižování emisí, snižování objemu motoru (downsizing), snižování váhy produktů samotných, vysoká výdrž komponent a optimální kombinace všech prvků za účelem optimalizace výkonu.

Vačkové sady Kolbenschmidt

Pin It on Pinterest